Pečujeme o vaše mazlíčky s láskou

Jak je známo, Češi jsou národem pejskařů, čtyřnozí mazlíčci se tak u nás běžně stávají rovnocennými členy rodiny, kteří jsou nejen milovaní, ale i řádně opečovávaní. A co všechno taková péče obnáší? Být dobrým páníčkem/paničkou s sebou totiž nese rovnou několik povinností. Nejedná se však jen o pravidelné krmení, procházky, drbání za uchem nebo návštěvy veterináře, ale i o stálou údržbu. Podobně jako dámy vyráží jednou za čas ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku, manikúru, pedikúru, navíc i muži mívají své „beauty“ dny, tak i pejsci mají určité potřeby. Pravidelně byste tak měli svému chlupáči dopřát pořádnou koupel, stříhání, zastřihování drápků, trimování, ošetření chrupu, čištění uší a tak dále a tak dále…

Ano, je to fuška, navíc časově náročná, takže co s tím? Odpovědí je naše služba – Psí kulky! Jak jsme si už všichni stihli všimnout, dnešní doba je hodně uspěchaná, proto přicházíme s naprosto unikátním řešením, kterým je dokonale uzpůsobený mobilní salon šetřící vaše nervy a čas. Takže, pokud si dobrovolně nechcete zachlupit koupelnu, popř. vůz cestou do salonu, jste časově vytížení, jsme pro vás a vašeho psího kamaráda ideální volbou! My totiž přijedeme za vámi, a to speciálně upraveným vozem, jenž disponuje myčkou pro chlupáče, stolem vysoušečem a dalšími nezbytnostmi pro péči o vaše drahé čtyřnožky. Ty si navíc vezme do parády naše vyškolená parta, která se nezalekne ani velkých a nervózních hafanů.

 

Jak to funguje?

Naprosto jednoduše! Mobilní salon Psí kulky má stanovené trasy a časové zastávky ve městech a obcích dle rozvrhů, které naleznete ZDE.

Pokud tedy chcete mít vyvoněného kamaráda, a to bez starostí, jste tu na správném místě!

Vaše Psí kulky

Psí blog