Jak vybrat vhodné krmivo?

}

Publikováno

09.27.2021

Sdílet na soc. sítě

To, co svému psímu kamarádovi sypete do misky, se přímo projevuje na jeho zdravotním stavu. Proto je opravdu důležité, abyste se při výběru krmiva trefili do černého. Ovšem dobrou zprávou je, že u nás se nemůžete netrefit! Nicméně každý pejsek je originál, každý tak potřebuje trochu něco jiného. Základní kritéria pro výběr krmiva bychom shrnuli takto:

věk

velikost

hmotnost

zdravotní stav

plemeno

fyziologický stav (např. březost)

Čemu věnovat pozornost:

Každý páníček/panička by si měl/a především pozorně přečíst složení daného krmiva. Co se tohoto týká, ty nejkvalitnější granule mají na prvním místě maso!!!

Složení produktu je sepsáno v sestupném pořadí, tudíž, pokud je na prvním místě rýže, je i hlavní ingrediencí předmětného krmiva.

Vyhněte se granulím, které obsahují vedlejší produkty živočišné výroby.

Nevhodná je i vyšší míra obilí. Příkladem je pšenice, jež obsahuje lepek a pro pejska je tak hůře stravitelná. Může pak docházet k různým onemocněním, průjmům, nadýmání apod.

Ujasněte si, zda chcete kupovat granule extrudované, pečené v troubě, lisované za studena. Výrobní procesy se totiž liší, což má vliv na výsledné množství živin. My nabízíme granule lisované za studena, které si již z výroby uchovávají přírodní složení užitých surovin, vitamíny, proteiny i tuky.

Nepodléhejte lákavým reklamám a vymazleným obalům, vždy dbejte hlavně na složení daného krmiva.

Avšak pokud si stále nebudete vědět rady, kdokoli z naší party Psích kulek vám s výběrem rád poradí. Výhodou naší služby je právě i to, že nabízíme ta nejlepší krmiva. Vaši mazlíčci tak od nás odejdou nejen čistí a vyvonění, nýbrž i s kvalitním papáním.