Krásná srst

}

Publikováno

09.25.2021

Sdílet na soc. sítě

Podobně jako vlasy jsou u žen korunou krásy, tak lesklá a zdravá srst vašeho mazlíčka je vizitkou právě vaší péče, navíc svědčí i o dobrém zdravotním stavu pejska. Co je tedy třeba, abyste dosáhli kýženého výsledku? Odpověď zní: kvalitní psí kosmetika a strava, přičemž obojí u nás najdete.

 

Pokud chcete docílit toho, aby váš psí kamarád měl ukázkovou srst, svěřte ho našim profesionálům. Ti totiž ví, jaké přípravky jsou pro jeho koupel nejlepší, protože jak se u nás na blogu můžete dočíst (příspěvek – Jak často koupat), vhodná kosmetika je naprostý základ. Ale kdybyste se přece jen rozhodli pro domácí koupání, mějte na paměti naši radu – vyhněte se lidským šamponům!

 

Co se týče další péče o srst, denní rutinou každého páníčka/paničky by mělo být kartáčování. Pejska tak zbavíte nadbytečné srsti a podpoříte tvorbu mazu. Pro naši partu v Psích kulkách je kartáčování snad tou nejoblíbenější činností, jelikož hafani kartáčování milují a většinou si ho velmi užívají.

 

Posledním bodem je vhodná strava, jež by měla obsahovat vysoký podíl masa, minerálů, vitamínů a omega 3 mastných kyselin. I z tohoto důvodu vám nabízíme naše kvalitní krmiva, díky kterým budou mít vaši psí miláčci srst jako ze žurnálu.